Добро утро. Уште еден викенд пред нас, топол и сончев, па се надеваме дека ќе го искористите на вистински начин.

Нашиот предлог за тоа како можете да изгледате е летна комбинација, идеална за топли денови.

Се работи за фустанче, во случајов во кариран принт на прерамки и со крој кој е доволно комотен за да обезбеди удобност при носењето.

Она што го прави интересен е грбот во кој има две ленти кои се врзуваат во панделка.

Искомбиниран е со плетена чанта во тркалезна форма и сламен шешир.

Вие одберете го вашето омилено фустанче на прерамки и искомбинирајте го со летни модни додатоци.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
26 јуни 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
607 пати