Дојде викендот, а со тоа и времето за одмор и опуштање. Токму таква, опуштена е и денешната наша предлог комбинација.

За денес се одлучивме за макси здолниште, во кафена нијанса со точкест принт. Го комбинираме со маичка на шнирање во предниот дел.

На сето тоа додаваме шапка, чанта со слична кафена нијанса со здолништето и рамни кафени балетанки.

Искористете го убавото време и комплетно уживајте во продолжениот викенд!

Објавено:
26 август 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
321 пати