СТАЈЛИНГ НА ДЕНОТ

Сабота во мантил и кожно макси здолниште

24 септември 2022

Добро утро!

Ова саботно утро го започнуваме со шик комбинација во која ќе изгледаме одлично и ќе се чувствуваме топло.

Фото: Pinterest
Едноставна бела блуза во спој со кожно макси здолниште во персиска портокалова боја, комбинирајте ги со есенски мантил и кожни чизми во светла кафена нијанса. Комплетирајте го изгледот со омилената чанта во соодветна боја и уживајте во викендот!

Објавено:
24 септември 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
890 пати