Не се сомневаме дека ќе се потрудите викендот да го поминете на најдобар можен начин. Доколку договоривте средба со пријателите или можеби партнерот, излегување со другарките, ние имаме предлог комбинација која веруваме ќе ве инспирира.

Бели панталони со широки панталони и со умерен принт во црна нијанса и краток топ со долги ракави во црна боја е нашиот избор за сабота.

Комбинацијата ја заокружуваме со сандали со ремче и плик чанта во пастелна беж нијанса, како и дискретен накит.

Ви посакуваме да имате незаборавен викенд!

Објавено:
22 септември 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
394 пати