Викендот започнува врнежливо и тмурно, но тоа не значи дека расположението треба да е такво.

Нашиот денешен предлог за инспирација е плисирано металик здолниште во две бои во комбинација со бела плетена блуза.

Патики и мала чанта се модните додатоци со кои е заокружен стајлингот, а со оглед на денешните временски услови, не излегувајте и без чадор.

Ви посакуваме убав викенд.

Објавено:
18 септември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
517 пати