Добро утро! Се надеваме дека недостатокот на сонце не ве демотивираше утрово и дека му се радувате на денот кој е пред нас.

Ролката е едно од омилените парчиња во гардероберот, па сивата ролка комбинирајте ја со капут во иста боја.Бидејќи е сабота, а изгледот треба да е релаксиран, додадете ги омилените фармерки и чизми, и тргнете да го освојувате градот. Купете си кафе за носење, прошетајте до омилените продавници и почестете се со некоја добра книга.

Имајте убава сабота!

Објавено:
27 ноември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.092 пати