Овој викенд комбинирајте неколку тренди парчиња.

Топол капут со средна должина во пастелно сина боја, надополнет со крзнен шал во комбинација на црно-сини пруги.

Доколку вечер планирате да одите во диско, одберете глитер фустан во тегет боја, со едноставен крој.

Комбинацијата заокружете ја со чизми до колена во беж боја, што оваа сезона се вистински моден хит.

Имајте убав викенд!

Објавено:
14 јануари 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
375 пати