Оваа сабота ги носиме нашите омилени старки.

Ние за нашиов денешен аутфит одбравме високи, црни старки што ги комбиниравме со мини здолниште во избледена, црна варијанта.

Уште едно впечатливо стилско парче во овој стајлинг е џемперчето украсено со карнери, во црно-бела комбинација.

Може да надополните со масивни очила за сонце и мини црна чанта преку рамо.

 

 

Објавено:
9 септември 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
470 пати