Утрово се разбудивме со прекрасни температури и малку постудено време со кое се чини дека ќе се разладиме денеска.

Поради тоа, можеме да ја комбинираме омилената кошулка на долги ракави, овојпат во темно зелена нијанса со уште поубаво широко крем здолниште.

Целата комбинација „зачинете“ ја со шик патики во зелена боја и урбана шапка во две нијанси и уживајте во саботата и продолжениот викенд.

Имајте убава сабота!

Објавено:
3 август 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
770 пати