Добро утро. Се надеваме дека сте добро расположени и дека не' читате во добро здравје. Со оглед на тоа дека е викенд, нашиот денешен предлог е лежерна и удобна комбинација.

Џинсот е секогаш добар избор за пролет, а нашиот предлог е кошула фустан. Искомбинирајте го со патики и марама, а можете да додадете и ремен, ако сакате да го истакнете струкот.

Доколку сте љубители на модните додатоци, можете да додадете и шешир, и мала чанта за преку рамо и вака подготвени да уживате во убава пролетна прошетка.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
16 април 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.163 пати