Добро утро! Сите вие што имате слободен викенд, денеска ќе уживате во вистинска пролет надвор. Сонцето е дополнителен мотив да го искористите денот најдобро што можете.

Нашата денешна предлог-комбинација е составена од здолниште во зелена нијанса, со патент на средината и ремен, маица/блуза со натпис и капут со принт.

Стајлингот е заокружен со црни чизми до глужд и чанта.

Направите си своја верзија од комбинацијава и уживајте во викендот!

 

фото извор:instagram.com/camilacoelho;

Објавено:
1 февруари 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
669 пати