За оваа сабота ви подготвивме една весела комбинација. Се одлучивме за здолниште со принт на срциња. Го комбинираме со жолта кошула без ракави.

На тоа додаваме бели чевли со ременчиња околу глуждот. Ако сакате поопуштена варијанта, можете да ги замените со балетанки.

Комбинацијата ја заокружуваме со очила за сонце и чанта во жолто-бела комбинација.

Имајте релаксирана сабота!

Објавено:
5 мај 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
506 пати