Добро утро. Сабота е, сончево е, одличен почеток на денот.

Се надеваме дека и вие сте во добро расположение.

Ние и оваа сабота подготвивме предлог стајлинг за инспирација.

Овој пат, низ интернет просторот вниманието ни го привлече овој жолт фустан со цветен принт. 

Изборот на обувки прилагодете ги на својот стил - патики, балетанки, еспадрили, па дури и сандалки на потпетица ако сакате да се истакнете.

Цвеќе е секогаш добра идеја, па дополнително разубавете си го денот со еден убав букет.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
29 мај 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
498 пати