Последниот ден од работната недела поминете го во супер шик комбинација составена од ултра модерно здолниште со реси и ролка во црно – кафена нијанса. Стоплете се со ова неверојатно капутче во крем нијанса со слатки апликации во делот кај јаката. Комбинацијата дополнете ја со интересни црни чевлички, зимска шапка, чанта со животински принт и шик очила за сонце за убав ден!

Објавено:
22 јануари 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
822 пати