Денешната среда ќе ја резервираме за асиметрично здолниште во беж нијанса кое што ќе го споиме со тегет блуза на риги.

Стајлинг кој зрачи со женственост и елеганција, а за уште подобар впечаток ќе додадеме ремен во тегет нијанса како моден детаљ.

Го заокружуваме денешниот аутфит со темни, полуотворени потпетици и чанта.

Имајте убава среда.

Фото:Pinterest

Објавено:
27 септември 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот