Денешната среда ја резервираме за капут во пепито дезен којшто дава софистицираност на секој аутфит.

Оваа препознатлива црно-бела шара ја комбинираме со црна туника и хулахопки со дезен, коишто ќе ги споиме со црни мокасинки и чанта.

Шик комбинација за убав ден.

Фото: Pinterest

Објавено:
6 февруари 2024
Категорија: 
Стајлинг на денот