Среда ја резервираме за светло сиво одело на риги. Оделото е секогаш сигурен избор кога немате време да размислувате што да облечете наутро. 

Сезонава ќе бидат во тренд ленените одела, па може да инвестирате токму во такво парче. Ќе го комплетираме со бела маичка и патики во иста нијанса.

За да ја разиграме комбинацијата дополнуваме со чанта во розова боја.

Имајте среќна среда!

Фото: Pinterest

Објавено:
12 април 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.332 пати