Оваа среќна среда сакаме да ја започнеме со сончево жолта боја, со надеж дека летото ќе ни потрае.

Така, одбравме макси здолниште во жолта нијанса со интересен дезен што ќе ни го разигра утрото. 

На ова ќе додадеме црна маичка на кратки ракави и жолти патики, две контрасни бои за впечатлив стајлинг.

Имајте убав ден.

Фото: Pinterest

Објавено:
6 септември 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот