Добро утро. Оваа среда ја боиме во зелено-бели нијанси. 

Нашиот денешен предлог за инспирација е комбинација составена од бел џинс и бела маица. На тоа е додаден зелен летен блејзер.

Комбинацијата е заокружена со сандали со ремче, дискртен накит и очила за сонце.

Вие направете ја комбинацијата според вашите можности.

Ви посакуваме убава среда!

Објавено:
18 август 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
534 пати