Оваа среда дотерајте се во бел плетен фустан.

Комбинирајте го со топол блејзер и нагласете ја половината со ремен.

Комбнацијата заокружете ја се високи потпетици и елегантна чанта со кратки рачки.

Објавено:
26 февруари 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
814 пати