Оваа среда носиме комбинација составена од неколку класични парчиња кои најверојатно секоја девојка ги има во својот плакар.

Носиме црни фармерки и ги комбинираме со едноставна бела кошулка која секогаш е добредојдена во секој стајлинг.

Утрото е свежо, па комбинацијата надополнете ја со класично сиво палто кое сезонава е апсолутен хит.

Веруваме дека денеска температурите ќе останат високи, па така комбинацијата надополнете ја со едноставни црни балетанки и чанта по ваш избор.

 

Објавено:
31 октомври 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
770 пати