Добро утро.

Дали сме расположени за дотерување? Оваа среда ја бираме секогаш омилената бела маичка и ја комбинираме со здолниште со висок струк. Оваа комбинација одлично поминува и за на работа и за кафе со пријателите.

Комбинирајте ја со елегантни чевли, патики или сандали - секако нема да погрешите со што и да се одлучите.

Додадете очила за сонце и уживајте во денот.

Објавено:
15 јуни 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
560 пати