Прекрасна и сончева среда! Утрово се разбудивме со сонце во градот, па расположениет секогаш е подобро!

Денеска носиме џинс во светла нијанса и ги комбинираме со бело џемперче со цветен принт во предниот дел.

Одозгора, комбинацијата надополнете ја со стилско капутче во сива нијанса и чизмички до глужд во иста боја.

Носиме и тренди мини чанта во боите на сите останати парчиња во комбинацијата.

Имајте убав сончев ден!

Објавено:
13 март 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.023 пати