Добро утро. Се надеваме дека оваа среда не' читате во добро расположение. Ние и ова утро ви подготвивме предлог-стајлинг за инспирација.

Се работ за цветен бохо фустан со висок околувратник. Вие одберете сличен фустан од вашиот гардеробер. Истакнете ја половината со ремен, а стајлингот ќе биде комплетен со чизми до глужд (или повисоки ако сакате) и јакна или мантил и џемпер - одберете си што одговара на вашиот стил.

Ви посакуваме убава и среќна среда.

Објавено:
5 октомври 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.313 пати