Некаде на средина на неделата, надвор не дочекаа пониски температури па денеска без проблем можеме да им се вратиме на омилените џемпери.

Носиме тесни црни фармерки и ги комбинираме со стилска ролка со војнички принт како еден од омилените сезонава.

Комбинацијата надополнете ја со чизми на висока потпетица и црна мини чантичка, а за утрово одозгора со себе понесете ја и вашата омилена кожена јакна.

Уживајте во денот!

Фото: Pinterest

Објавено:
27 март 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
502 пати