Error message

СТАЈЛИНГ НА ДЕНОТ

Среда во црна маичка и црвено лелеаво макси здолниште

7 септември 2022

Денес го започнуваме денот со неодолива комбинација на елеганција и лежерност. Овие две безвременски парчиња ќе направат да изгледате и да се чувствувате одлично и удобно во текот на целиот ден. Вашата омилена едноставна маичка со копчиња искомбинирајте ја со долго лелеаво макси здолниште чиј асиметричен крој ќе му даде видлива разиграност на целиот изглед.

Фото: Pinterest

Дополнете го аутфитот со впечатливи крупни очила за сонце, сламена чанта и едноставни црни сандали.

Уживајте во денот.

Објавено:
7 септември 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
386 пати