Средина на работната недела е, а ние за денеска одлучивме да ви понудиме една интересна и топла предлог комбинација.

Црното здолниште збогатено со пантент на средината и странично кај џебовите, го комбинираме со топла џемпер со ролка во интензивна црвена боја.

На тоа додаваме црни чизми до глужд, и кариран црно-бел капут.

Комбинацијата ја комплетираме со црвено ранче и црвени обетки.

Нека и оваа среда ви биде среќна!

Објавено:
22 ноември 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
709 пати