Оваа среќна среда носиме стилски комбинезон во црно – бели пруги и го комбинираме со едни од најпосакуваните сандали за ова лето. Разиграјте ја комбинацијата со оваа шик црвена чантичка со неодоливи украси, а што се однесува до накитот, носиме тренди choker со неодолив приврзок на средината. Очилата за сонце денеска се вистинска класика, а црвениот кармин must have!

Објавено:
8 јуни 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
525 пати