Среда е резервирана за црвен костум, но во лежерна комбинација.

Наш предлог е да го стилизирате со патики и розова мачка.

Изгледот заокружете го масивни очила за сонце.

Објавено:
2 септември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
690 пати