Оваа сончева среда бираме црвена боја.

Секогаш впечатлива и сензуална, а особено оди совршено во пакет со женствен фустан.

Токму таков е и нашиот предлог стајлинг за денеска.

Елегантен, макси црвен фустан со „пуф“ ракави, надополнет со сламена чанта и впечатливи обетки.

Звучи како супер стилска среда!

 

Објавено:
25 мај 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
540 пати