Најсреќниот ден од работната недела поминете го во стилска комбинација составена од модерно тексас здолниште со интересен отвор на средината и комбинирајте го со оваа слатка цветна маичка. Бидејќи и денеска се очекуваат многу високи температури, уживајте во денот со овие слатки сандали со реси во сина боја. Чантата е повторно стилска и во слична нијанса, а секако очилата за сонце модерни и секогаш уникатни!

Објавено:
13 јули 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
366 пати