Некаде кон средината на неделата конечно се разбудивме со сонце... По тој повод, денеска одберете слатка розово цветна комбинација составена од неодолива блузичка на тенки прерамки со карнер, комбинирана со шик фармерки со кул апликации. Надополнете ја комбинација со овие лакирани чевлички во розова нијанса и чанта – ранче во слична боја. Што се однесува до модните додатоци, носиме единствено часовник кој ќе го збогати денешниот стајлинг. 

Објавено:
10 август 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
357 пати