Добро утро. Оваа среда ве инспирираме со една топла и лежерна комбинација.

Облечете ги омилените фармерки и искомбинирајте ги со џемпер. Во конкретниов случај е во бела нијанса, а на тоа е додадем шал ккако ќебе во кафена нијанса.

Комбинацијата на бои направете ја според вашите можности.

Обувките можат да бидат чевли, патики или чизми до глужд, а на крајот додадете и чанта за преку рамо и беретка или качкет.

Ви посакуваме убав ден. 

 

Објавено:
17 ноември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
648 пати