Не постои поуниверзална, а истовремено допадлива комбинација од џинс и бела маичка.

Ги носиме сите, секоја сезона независно од трендовите. Денеска нашиот предлог е токму овој безвременски спој.

Џинс со бела маичка без ракави со наглаени рамена.

Дополнете ја со чанта и впечатлив рачен часовник. Сосема доволно за супер кул дневен изглед.

 

Објавено:
8 јуни 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
438 пати