Добро утро. Се надеваме дека не' читате во добро расположение и здравје. Ние и оваа среда започнуваме со рубриката „Стајлинг на денот“.

Панталоните килоти се се' уште мошне популарни на модната сцена, а нашата денешна предлог-комбинација се состои од токму такви, но изработени од џинс.

Искомбинирани се со бела кошула и палто, како и високи чизми во кафена нијанса. На крајот додадете накит и чанта.

Ви посакуваме убав ден.

 

Објавено:
13 октомври 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.940 пати