Среќниот ден од работната недела поминете го во шармантна комбинација составена од неколку парчиња во неодоливи есенски нијанси. Го носиме ИТ здолништето за оваа сезона и го комбинираме со џемперче со животински принт. Денеска носиме и слатки рамни чевли во златна нијанса со црна панделка. Комбинацијата надополнете ја со златни алки и кафена чантичка, а како и стајлингот, и шминката денеска е во есенски бои.

Објавено:
14 октомври 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.401 пати