Оваа среќна среда поминете ја во модерна и шик комбинација составена од тренди искинати фармерки и кафено џемперче со црни пруги.

Комбинирајте ги со слатки чизмички во крем нијанса и топла пелерина во слична нијанса. Чантата е во иста нијанса како и другите парчиња, а за да ја разиграте целата комбинација носиме кармин во слатка црвена нијанса. 

Објавено:
9 декември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
900 пати