Најсреќниот ден од неделата поминете го во топло фустанче – џемпер во комбинација со стилски капут во темно црвена боја. Со овој фустан одлично ќе се согласуваат овие стилски чизми во неколку бои и чанта во црна нијанса. На стилската и модерна комбинација додајте и зимска шапка и мали слатки обетки со кои ќе блеснете.

Уживајте во среќната среда!

Објавено:
23 декември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.100 пати