Најсреќниот ден од работната недела поминете го во супер колоритна комбинација и спротивставете му се на облачното време. Денеска носиме прекрасно жолто фустанче и го комбинираме со најстилските бомбер јакни за оваа сезона. Истата на себе има доволно позитивни апликации да ви ја разубави комбинацијата и дополнително да ве развесели. Комбинирајте со едноставни бели чевлички и чанта во две бои кои одлично се согласуваат со останатата палета.

 Уживајте во оваа иако облачна, сепак позитивна среда! 

Објавено:
25 мај 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
417 пати