Оваа среќна среда носиме дводелен, елегантен костум.

Одбравме модел во тиркизна боја, што дава дополнителен стилски печат.

Комбинирајте со мала чанта со кратка рачка и елегантни чевли.

 

Објавено:
9 септември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
425 пати