Утрово конечно се разбудивме без дожд, па и расположението е веднаш поинакво. Денеска носиме стилски кожени панталони и ги комбинираме со едноставна кафена блузичка под која носиме бела памучна маичка.

Комбинацијата ја надополнивме со познатите Ванс патики, златен накит и шик црна чанта во која ќе нѝ собере сè што ни е потребно за убав ден.

Уживајте во сончевиот ден во исчекување на уште многу вакви!

Објавено:
15 мај 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
615 пати