Оваа среда ќе ја стилизираме во црна кожна јакна, црна ролка, а на тоа ќе додадеме убава розова боја во форма на плисирано миди здолниште. 

На овој начин ќе добиеме интересна комбинација на бајкерско-елегантен израз.

Денешниот стајлинг ќе го заокружиме со потпетици во темно розева нијанса и бела чанта со виолетови детали.

Имајте убава и среќна среда.

Фото: Pinterest

Објавено:
29 март 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
2.102 пати