Конечно среќна среда! Денеска бидете шик девојка и одберете интересни парчиња во кои ќе уживате во текот на денот.

Носиме тексас здолниште како едно од омилените ретро парчиња на девојките кои и денеска ги обожаваме.

Комбинирајте го со памучна маичка во црвено – бели пруги и едноставни бели патики кои се совршени за уживање.

Имајте супер ден!

Фото: Pinterest/Romwe

 

Објавено:
15 август 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
574 пати