Добро утро. Денешниот ден го започнуваме со рубриката „Стајлинг на денот“, со цел да ве инспирираме. 

Нашиот денешен предлог е долг фустан со цветен принт и долги ракави во комбинација со долго палто. Патиките се изборот на обувки, што веруваме на оние што предност ѝ даваат на удобноста, посебно ќе им се допадне.

Додадете чанта и уживајте во денот.

Објавено:
30 септември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
815 пати