Најсреќниот ден од неделата по неработниот ден поминете го во стилско издание составено од шик парчиња кои се must have за ова лето. Носиме искинати фармерки и ги комбинираме со слатка маичка со откриени рамена во неодолива црвена боја. Денеска модните додатоци се оние на кои им го посветуваме сето внимание, па така носиме црвено ранче, бохо сандали со пом – пом, шармантна алка, очила за сонце и интензивен црвен кармин.

Уживајте во денот!

 

 

Објавено:
6 јули 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
604 пати