Оваа среда размислуваме во сите нијанси на сино.

Одбравме тренди здолниште во минт сина боја, во А крој со висок струк со можност за врзување во панделка.

Здолништето го комбиниравме со романтична маичка со суптилни карнери и тантела во делот на ракавите и околу вратот.

Како модни додатоци што идеално се вклопуваат во овој аутфит, одбравме чанта во сина боја и патики со панделка, во сино-бели пруги.

Објавено:
9 август 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
720 пати