Добро утро!

За денес одбираме стајлинг кој претставува вистински одраз на деловна елеганција и женственост. Дводелен комплет од макси здолниште и кропиран топ со цветен дезен на бела основа ќе изгледа одлично во комбинација со класично одело во беж нијанса.

Фото: Pinterest

Овој изглед можете да го финиширате со мала црна кожна чанта, очила за сонце и кожни високи чизми во портокалова боја.

Имајте убава среда.

Објавено:
2 ноември 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
694 пати