СТАЈЛИНГ НА ДЕНОТ

Среда во палто со пепито дезен и фармерки

12 октомври 2022

Добро утро!

Денешниот стајлинг го градиме врз едноставна комбинација од сини класични фармерки и плетена ролка во беж нијанса. Компетирајте го изгледот со долго палто со пепито дезен и црни чизми до глуждовите.

Фото: Pinterest

За дополнителен шмек, додадете црна кожна чанта, очила за сонце и парче впечатлив накит.

Уживајте во денот.

Објавено:
12 октомври 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
682 пати