Добро утро. За оваа среда ви подготвивме нова предлог-комбинација. Комбинацијата се состои од панталони со фалти во нијанса на лаванда.

Бела асиметрична маица и бело долго палто се парчињата кои совршено се вклопуваат во аутфитот. Сандали на ремче, мала црна чанта се модните додатоци со кои стајлингот е заокружен, на фотографијата.

Вие можете да ги замените со поголема чанта и чевли на висока потпетица, или елегантни балетанки, секако ќе изгледа убаво.

Ви посакуваме убав ден :).

Објавено:
10 јуни 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
691 пати