Добро утро. Се надеваме дека и денес не' читате во добро расположение.

И оваа среда ја започнуваме со модна инспирација.

Комбинацијата овој пат е составена од панталони-килоти со цветен дезен и кошула на риги. Можеби изгледа смело и мислите дека нема да се слага, но тоновите на двата дезена се комплементарни.

На крајот додадете плетена чанта и сандали или еспадрили, чевли на потпетица.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
9 јуни 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
835 пати